Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Fields
ja: フィールド

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Ok
ja: OK

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: The preview image will be shown while editing the content.
ja: コンテンツを編集中にプレビュー画像が表示されます。
