Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Fields
lv: Lauki

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Ok
lv: Labi

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.
