Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Fields
oc: Camps

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.
