Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Edit
fa: تدوین

en: Fields
fa: میدانها

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Ok
fa: تایید

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام تدوین محتوا دیده خواهد شد.
