Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: The preview image will be shown while editing the content.
ro: Imaginea de previzualizare va fi afișată în timpul editării conținutului.
