Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Fields
sv: Fält

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: The preview image will be shown while editing the content.
sv: Bilden för förhandsvisning kommer att visas under tiden som du redigerar innehållet.
