Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Fields
tr: Alanlar

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Ok
tr: Tamam

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: The preview image will be shown while editing the content.
tr: İçerik düzenlenirken ön izleme resmi görüntülenecektir.
