Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Fields
vi: Các trường

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: The preview image will be shown while editing the content.
vi: Hình ảnh xem trước sẽ được hiển thị trong khi chỉnh sửa nội dung.
