Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Fields
be: Палі

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.
