Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Fields
da: Felter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: The preview image will be shown while editing the content.
da: Eksempelbilledet vises ved redigering af indholdet.
