Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Fields
nl: Velden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.
