Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Fields
pt: Campos

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Preview image style
pt: Pré-visualizar o estilo de imagem

en: The preview image will be shown while editing the content.
pt: A pré-visualização ira ser mostrada quando estiver a editar conteúdos.
