Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Fields
ru: Поля

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре

en: The preview image will be shown while editing the content.
ru: Выберите стиль, который будет использоваться для изображения при редактировании материала.
