Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Fields
sk: Polia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.
