Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Fields
uk: Поля

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Ok
uk: Гаразд

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.
