Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Fields
ar: الحقول

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Ok
ar: حسنًا

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: The preview image will be shown while editing the content.
ar: سيتم عرض معاينة الصورة أثناء تعديل المحتوى.
