Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: The preview image will be shown while editing the content.
az: Məzmunu redaktə edərkən önizləmə şəkli göstəriləcək.
