Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Fields
el: Πεδία

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Ok
el: Eντάξει

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.
