Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Fields
fr: Champs

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Preview image style
fr: Aperçu du style d'image

en: The preview image will be shown while editing the content.
fr: L'aperçu de l'image sera affiché pendant la modification du contenu.
