Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Fields
gl: Campos

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Ok
gl: Correcto

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.
