Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Ok
hi: ठीक
