Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Fields
hu: Mezők

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.
