Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Fields
jv: Field

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.
