Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.
