Nice ImageField Widget (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Fields
pl: Pola

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.
