Nice Menus (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Menu Parent
lt: Meniu Tėvukas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: normal
lt: normalus

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Menu Style
lt: Meniu stilius

en: right: menu items are listed on top of each other and expand to the right
lt: dešinė: meniu elementai bus rikiuojami virš viens kito ir išpėčiami į dešinę

en: left: menu items are listed on top of each other and expand to the left
lt: kairė: meniu elementai bus rikiuojami virš viens kito ir išpėčiami į kairę

en: down: menu items are listed side by side and expand down
lt: žemyn: meniu elementai bus rodomi šalia viens kito ir išplėčiami žemyn
