Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç
