Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Field name
cs: Název pole

en: Link URL
cs: URL odkazu
