Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Field name
de: Feldname

en: Link URL
de: Link-URL
