Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Link URL
el: URL συνδέσμου
