Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Link URL
es: URL del enlace
