Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Node type
et: Postituse liik

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Link URL
et: Lingi URL
