Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Link URL
eu: Esteka URLa
