Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Link URL
fi: Linkin osoite
