Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Link URL
fr: Url du Lien
