Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Field name
hu: Mező neve

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím
