Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Field name
it: Nome del campo

en: Link URL
it: URL del link
