Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Field name
ja: フィールド名

en: Link URL
ja: リンク URL
