Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Link URL
lt: Nuoroda
