Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Node type
nl: Node-type

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Link URL
nl: Link-URL
