Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Link URL
oc: Url del Ligam
