Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Node type
fa: نوع گره

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Field name
fa: نام میدان

en: Link URL
fa: آدری واصلی
