Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Link URL
pt: URL da Ligação
