Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Node type
ro: Tip nod

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Link URL
ro: URL Link
