Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Node type
ru: Тип материала

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Field name
ru: Имя поля

en: Link URL
ru: URL ссылки
