Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Link URL
sk: URL adresa
