Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Link URL
sv: URL för länk
