Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Field name
tr: Alan adı

en: Link URL
tr: Bağlantı URL
