Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Field name
uk: Назва поля

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання
