Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Field name
vi: Tên trường

en: Link URL
vi: URL của liên kết
